PAK ŞEHİRCİLİK FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş.

25 yıllık ticari deneyimi ile Araç Kiralama sektöründe saygın firmalarından biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet verdiği alanlarda ilklerin de uygulayıcısı olmuştur. Hizmetlerindeki yüksek kalite anlayışı ve devamlılık prensibiyle tutarlılık örneği olmaya ve örnek firmalar tarafından bu özellikleriyle tercih edilmeye devam etmektedir. Sahip olduğu nitelikli personel yapılanmasıyla ve yüksek araç standartları ile özel sektör, kamu ve uluslararası seçkin şirketlere sunduğu hizmetlerle hızla büyümesini sürdürmektedir.

Pak Şehircilik, taşıma ve araç kiralama sektöründe ulusal ve uluslararası iş birliktelikleri içerisinde profesyonel kadrosu ile otomotiv sektöründe yatırımlar yapmaktadır.

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama, şirketlere büyük avantajlar sağlayan bir araç kiralama yöntemidir. Bu yöntem sunulurken filodaki araçların güvenli, ekonomik ve yeni model olmasına dikkat edilmelidir.

PAK ŞEHİRCİLİK FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş., bu hizmetini güvenli ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Filo olarak araç kiralama hizmetinden yararlanılırken finansal avantajlar elde edilmektedir.

Araç kiralama şirketi, bakım, onarım, yedek parça değişimi ve sigorta işlemlerini geçekleştirmektedir. Böylece araç kiralayan şirket, maliyetten kurtulmaktadır. Filo kiralarken araçların tüm giderlerinin vergiden düşürülme avantajı bulunmaktadır. Ayrıca araçlar için büyük miktarlarda satın alma olmayacağı için önemli bir giderden de kurtulma imkanı bulunmaktadır. Bu hizmette tek maliyet, aylık olarak ödenen kiralama bedelidir. Ayrıca kiralama faturası da KDV indirim avantajı sağlamaktadır.

Filo kiralama süresi sözleşmede belirtilmektedir. Filolar için tüm marka ve modeller kiralanabilmektedir. Sözleşme aşamasında marka ve model belirtilmesi de mümkün olmaktadır. Ayrıca araçların rengi de belirlenebilmektedir. Filo kiralamayı büyük, orta ve küçük işletmeler gerçekleştirebilmektedir. Kiralama hizmetinden yararlanmak için vergi levhasının bulunması yeterli olmaktadır.

ATIKTAN ENERJİ ÜRETİMİ

Katı atıkların olumsuz çevresel etkilerini azaltmak için vahşi depolama alanlarından vazgeçip düzenli depolama alanlarının kurulması gerekmektedir. Katı atık düzenli depolama sahalarında depolanan atıkların, zamanla içeriğindeki oksijeni tüketerek, bu ortamda üreyen anaerobik bakteriler yardımı ile oksijensiz (anaerobik) çürümesi sonucu depo gazı oluşur. Depo gazının yanıcı ve patlayıcı özelliğinin yanında içeriğinde bulunan metan, karbondioksit gazına nispetle 23 kat daha güçlü sera gazı etkisine sahiptir. Depo gazının bu zararlı etkilerinin ortadan kaldırılması için uygun tekniklerle toplanıp bertaraf edilmesi gerekir. Düzenli Depolama sahalarında havasız ortamda oluşan çöp gazından enerji üretimi gerçekleştiren firmamız oluşan gazı yatay ve dikeyde yerleştirilen borulama sistemiyle toplanmakta ve gaz motorlarında elektrik ve ısı enerjisine dönüştürmektedir.