Filo Kiralama

Öğrenci Taşımacılığı
Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Pak Şehircilik; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Pak Şehircilik; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.
Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Pak Şehircilik; olarak, geleceğimiz olan öğrencilerimizi kat edecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkararak, ulaşımlarını sağlamak temel ilkelerimizdendir. Geleceğimiz olan çocuklarımız bizim için çok değerlidir.
Pak Şehircilik; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.
Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Pak Şehircilik; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Personel Taşımacılığı
Pak Şehircilik; müşterilerinin personellerini belirlemiş olduğu güzergah doğrultusunda sabah evlerinden iş yerlerine, akşamda iş yerlerinden evlerine dakik bir şekilde güvenle taşıyarak, oluşabilecek her türlü personel ve iş kaybını önlemektedir.
Personel taşımacılığı sayesinde şirketler, farklı yerlerdeki çalışanlarını hem metropol trafiği hem de diğer olumsuzluklardan kurtarma imkanını yakalamış ve bu sayede personellerine daha uygun çalışma ortamı ve çalışma zamanı hazırlayarak, çalışanların verimlerini artırmayı başarmışlardır.

Turizm Taşımacılığı
Pak Şehircilik; müşteri isteklerine bağlı olarak şehir içi veya şehir dışı turlara veya organizasyonlara araç ve şöfor sağlamaktadır.

VIP Araç Hizmetleri
Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

Özel Gezi ve Organizasyonlar
Tüm özel gezi ve organizasyonlarınız konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile eksiksiz olarak hazırlanır.

Havalimanı Transferi
Havalimanlarında artık yalnız değilsiniz… Zengin araç seçenekleri ve profesyonel kadrosu ile Pak Şehircilik; Havalimanı ulaşımlarınızda vazgeçilmez yardımcınız olacak.

Özel Transfer Hizmetleri
Pak Şehircilik; bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.
Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda tüm transfer takip verilerine ulaşılmaktadır.

Filo Kiralama
Çeşitli alanlardaki kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel şirketler ve firmalara yönelik, Türkiye geneline üst sınıf makam araçları, ticari araçları, binek ve hizmet araçlarıyla hizmet vermekte olup, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun çeşitli model ve markalarla şoförlü veya şoförsüz olarak araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Lojistik Hizmetleri
Karayolu taşımacılığında alternatif çözümler Pak Şehircilik’de. Çekicileriyle, talep doğrultusunda, tenteli, frigo, konteyner, tanker ve Lowbed araçlarıyla Pak Şehircilik; herzaman hizmetinizde. Ayrıca yükünüzün tonajı ne olursa olsun, Irak içi Parsiyel araçlarımızla Türkiye’deki yükünüz 24 saat içinde Zaho’da, 72 saat için Irak içinde herhangi noktada. Ayrıca ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde Uluslararası taşımacılığın öncülüğünü üstlenmekteyiz.